rel="stylesheet"> Restauracja Ossowski, Kobylnica, Swarzędz i okolice Poznania
facebook
Hotel Restauracja Ossowski***
Zamów jedzenie online
30
lis 2021
01
gru 2021

restauracja

Hotel i Restauracja Ossowski, Kobylnica, Swarzędz

Ossowski to również fantastyczna restauracja w Kobylnicy, niedaleko nas leżą również Poznań oraz Swarzędz, więc jesteśmy idealnym miejscem dla tych, którzy chcą dobrze i zdrowo zjeść mając pewność, że dostają tylko naturalne i zdrowe produkty. Nasze posiłki tworzymy z pasją i zaangażowaniem, bo wierzymy, że wysiłek i serce włożone w przygotowywanie potraw dla naszych Gości sprawią, że zechcą do nas wracać.

Restauracja Ossowski to doskonały wybór potraw zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej. Nasi szefowie kuchni dokładają wszelkich starań, aby każdy mógł znaleźć w naszym menu dokładnie to, czego potrzebuje. W naszej restauracji czekają na Państwa również zdrowe, świeże sałatki oraz zimne i gorące przekąski. W swojej ofercie mamy również pyszne desery oraz duży wybór win i alkoholi z całego świata.

Zapraszamy do naszej restauracji rodziny z dziećmi. Dla naszych małych Gości przygotowaliśmy kącik zabaw, na rodziców tych zupełnie malutkich pociech przygotowaliśmy miejsce, gdzie czeka na nich wygodny przewijak.

Godziny otwarcia restauracji:

*godziny zamknięcia mogą ulec zmianie
Zamówienia na potrawy przyjmuje na godzinę przed zamknięciem.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWĄ KARTĄ MENU

KARTA MENU

Nasza restauracja, to również wesela, komunie, stypy, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, bale, studniówki,
imprezy i wigilie firmowe, szkolenia i konferencje, cechuje nas elastyczność i profesjonalne podejście, więc w Poznaniu, Kobylnicy i okolicach nie znajdą Państwo lepszego miejsca.

Rezerwacja stolików: tel. +48 618 158 240

W sprawie organizacji przyjęć prosimy o kontakt z Menedżer hotelu p. Anetą Halberdą tel. 881 507 195 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00
lub mailem na adres: ahalberda@hotel-ossowski.com.pl
Sprawdź

również

Konferencje Poznań

i okolice

Wesela Swarzędz

i okolice

Restauracja

w Hotelu Ossowski ***

Pokoje Hotel Ossowski ***

Kobylnica