facebook
Hotel Restauracja Ossowski***
01
Lis 2020
02
Lis 2020

restauracja

Hotel i Restauracja Ossowski, Kobylnica, Swarzędz

Ossowski to również fantastyczna restauracja w Kobylnicy, niedaleko nas leżą również Poznań oraz Swarzędz, więc jesteśmy idealnym miejscem dla tych, którzy chcą dobrze i zdrowo zjeść mając pewność, że dostają tylko naturalne i zdrowe produkty. Nasze posiłki tworzymy z pasją i zaangażowaniem, bo wierzymy, że wysiłek i serce włożone w przygotowywanie potraw dla naszych Gości sprawią, że zechcą do nas wracać.

Restauracja Ossowski to doskonały wybór potraw zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej. Nasi szefowie kuchni dokładają wszelkich starań, aby każdy mógł znaleźć w naszym menu dokładnie to, czego potrzebuje. W naszej restauracji czekają na Państwa również zdrowe, świeże sałatki oraz zimne i gorące przekąski. W swojej ofercie mamy również pyszne desery oraz duży wybór win i alkoholi z całego świata.

Zapraszamy do naszej restauracji rodziny z dziećmi. Dla naszych małych Gości przygotowaliśmy kącik zabaw, na rodziców tych zupełnie malutkich pociech przygotowaliśmy miejsce, gdzie czeka na nich wygodny przewijak.

Godziny otwarcia restauracji:

*Z uwagi na przyjęcia odbywające się w weekendy restauracja może być nieczynna.
Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności stolików.

Zapraszamy na śniadania w formie bufetu szwedzkiego:

Aktualne MENU

Catering na przyjęcia rodzinne i dla firm

Nasza restauracja, to również wesela, komunie, stypy, przyjęcia okolicznościowe, bankiety, bale, studniówki,
imprezy i wigilie firmowe, szkolenia i konferencje, cechuje nas elastyczność i profesjonalne podejście, więc w Poznaniu, Kobylnicy i okolicach nie znajdą Państwo lepszego miejsca.

Rezerwacja stolika: tel. +48 618 158 240

W sprawie organizacji przyjęć prosimy o kontakt z Menedżer hotelu p. Anetą Halberdą tel. 881 507 195 od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00
lub mailem na adres: ahalberda@hotel-ossowski.com.pl
Sprawdź

również

Konferencje Poznań

i okolice

Wesela Swarzędz

i okolice

Restauracja

w Hotelu Ossowski ***

Pokoje Hotel Ossowski ***

Kobylnica