rel="stylesheet"> Bezpieczny hotel - Hotel Ossowski
facebook
Hotel Restauracja Ossowski***
Zamów jedzenie online
26
paź 2021
27
paź 2021

Bezpieczny hotel

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO GOŚCI I JAK DZIAŁAMY W TRAKCIE PANDEMII

BEZPIECZNY HOTEL

Szanowni Państwo, Drodzy Goście,

Bezpieczeństwo i zdrowie to nasz priorytet. W trosce o bezpieczeństwo Gości i naszych pracowników pracujemy zgodnie z wytycznymi dla funkcjonowania hoteli i restauracji w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce wydanymi przez stosowne instytucje /Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia/

https://www.gov.pl/web/rozwoj/wytyczne-dla-branz?page=3&size=10

Wprowadzone zasady obowiązują na dzień dzisiejszy, więc na bieżąco monitorujemy zalecenia i wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i higieny. W przypadku wydania kolejnych zarządzeń w tym zakresie, będziemy aktualizować nasze procedury. Prosimy zatem mieć na uwadze, że w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją procedury, mogą ulec zmianie.

Personel naszego hotelu został przeszkolony zgodnie z wytycznymi służb sanitarnych oraz posiada niezbędną wiedzę, by zadbać o bezpieczeństwo Gości (zgodnie z zaleceniami dla branży hotelarskiej).

Prosimy, aby na terenie Hotelu poruszali się Państwo w maseczce przy równoczesnym zachowaniu 2 m odległości od innych Gości. Jeśli nie posiadają Państwo swojej maseczki, można ją zakupić w recepcji hotelowej.

Dla naszych Gości dostępne są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk które zostały umieszczone w strefach ogólnodostępnych, a w szczególności przy wejściu do Hotelu w obszarze recepcji, przy wejściu do wind, punktów gastronomicznych oraz przy wyjściu z toalet.

Ze zwiększoną starannością odbywa się sprzątanie pokoju i dezynfekcja wszystkich powierzchni dotykowych (w tym oparcia krzeseł), sprzętu (np. piloty, sterownik do klimatyzacji, włączniki) a dodatkowo po każdorazowym pobycie Gości dokonywane jest ozonowanie pokoju przed jego kolejnym udostępnieniem.
W trakcie pobytu sprzątanie pokoi jest ograniczone do minimum – wyłącznie na życzenie Gościa, pod jego nieobecność w pokoju, z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Zachęcamy do skorzystania z oferty restauracji hotelowej, w której zgodnie z wytycznymi zostały zaostrzone wszelkie procedury bezpieczeństwa.

Posiłki serwowane są również w ramach bezpłatnej usługi room service z zachowaniem najwyższego reżimu sanitarnego.

Systematycznie sprzątamy i dezynfekujemy wszystkie pomieszczenia w Hotelu za pomocą ozonowania oraz zamgławiania. Regularnie, ze wzmożoną częstotliwością, dezynfekowane są powierzchnie dotykowe (klamki, włączniki światła, blaty barowe i recepcyjne, poręcze, uchwyty) oraz części wspólne Hotelu (toalety, windy).
W pomieszczeniach sanitarno – higienicznych umieszczone zostały instrukcje dot. mycia rąk, zdejmowania i zakładania rękawiczek, zdejmowania i zakładania maseczki, a przy dozownikach z płynem do dezynfekcji – instrukcje prawidłowej dezynfekcji rąk.

W Hotelu znajduje się wyznaczone i przygotowane (m.in. wyposażone w środki ochrony indywidualnej i płyn dezynfekujący) izolatorium, w którym będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.

Osoby, które podejrzewają u siebie zarażenie wirusem SARS – COVID – 19  prosimy o rezygnację z wyjazdu i anulowanie pobytu w naszym hotelu.

Kontakt bezpośredni

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie procedur bezpieczeństwa zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 61 815 81 00 lub mailowo pod adresem: recepcja@hotel-ossowski.com.pl

Przydatne informacje:

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji. Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj  się z infolinią NFZ 800 190 590.

Z góry dziękujemy za przestrzeganie ustalonych procedur.

Dyrektor oraz pracownicy Hotelu Ossowski***